Březen 2011

Ještě něco k tarotu

24. března 2011 v 17:24 | SUOMI |  Výklad karet
Jsem moc ráda, že se ujal výklad tarotových karet, který jsem vám prostřednictvím svého blogu nabídla. Po prvních dvou dnech už jsem uskutečnila 3 výklady a jsem velice spokojená a doufám, že budete i vy. Nemusíte se bát, že bych nějaké informace vynášela nebo je nějak dál ventilovala, vše zůstává mezi námi. Pokud chcete, můžete mi napsat i na mail mini.zoo@seznam.cz, kde se k informacím, které od vás mám, nedostane nikdo jiný než já. Znovu podotýkám, že výklad je naprosto zdarma a vždy se budu snažit odpovídat, co nejrychleji. Doufám, že vám karty ukáží směr, kterým se dát a vy budete v životě o to spokojenější.

Vaše SUOMI :-)

Výklad karet online

22. března 2011 v 21:58 | SUOMI |  Výklad karet
Už nějaký ten čas se zabývám výkladem tarotových karet. Rozhodla jsem se proto otevřít si online poradnu zde a samozřejmě zdarma, protože chci lidem pomáhat a né na nich vydělávat. Své schopnosti beru jako dar a poskytnutí pomoci díky nim, jako své poslání. Své dotazy mi můžete psát do komentářů nebo na mail mini.zoo@seznam.cz

Tarotové karty vám pouze ukáží cestu, kterou se můžete dát. Nedají vám nikdy jasnou odpověď ano nebo ne. Proto dobře volte otázky. Je také potřeba napsat mi své jméno a datum narození. Pokud se chcete ptát na jinou osobu musím znát její jméno a datum narození. U partnerských výkladů potřebuji znát jména i data narození obou partnerů. Důležité je také popsat co nejdůkladněji situaci ve které se nacházíte a problém pro který hledáte řešení.

Budu se těšit Vaše SUOMI