Změna je život

17. prosince 2010 v 19:19 | SUOMI |  O mně
Jak už jsem řekla v nadpisu, ZMĚNA JE ŽIVOT a já se změnila hodně.

Tak to vezmem pěkně od začátku. Od založení mého blogu uplynulo už skoro pět let. Jsem v prváku na střední, děsně mě to nebaví a díky tomu všemu začínám blog dost zanedbávat. Ptákoviny, kterýma jsem dřív blog zásobovala už ke mně tak nějak samy nechodí a já sem hážu spíš svoje literární pokusy a děsně se divím, jak mi jde návštěvnost do háje, když tu přibyde jeden článek za měsíc a to si ještě hodně fandím. :D Sama se ještě divím, že sem vůbec někdo zabloudí a prokousává se tady těma mýma kecama, který jsem dokázala ze sebe vypotit třeba v deseti letech. Popravdě některý moje názory za těch pět let, mě dokážou hrozně pobavit. Například rady jak si udržet kluka. Holky proč by jsme si měli udržet kluka? Každej chlap přijde vycucne z tebe veškerou energii a pak si najde zas někoho z koho má co cucat. Jo a nám zbydou oči pro pláč a otázka... Kam já kráva pitomá dala mozek, když jsem si s tímhle individuem něco začla. Bohužel po téhle otázce narazím na někoho dalšího, mozek zase zavřu do báglu a koloběh začíná znova. Poznávání, vztah, hádky, nevěra, odpuštění, nevěra a bye bye má věčná lásko vyměnil jsem tě za jinou. Kluky nepodvádím jsem na to hrdá, ale možná bych měla začít, protože někteří by si to vážně zasloužili a já bych třeba měla pocit, že ve vztahu jsem zase nebyla za tu věrnou naivku já. Bohužel mé heslo láska až za hrob platí pořád a tak co vám nakonec poradit? Zamilovávejte se, nechte si lámat srdce, vdejte se, poroďte jim 4 děti a udřete se k smrti. Nám ženským je to stejně předurčeno.

Mimochodem pěkné Vánoce, do Nového roku spoustu optimismu jako mám já a budem se mít všichni hej :D Vaše SUOMI :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Adam Adam | E-mail | 20. ledna 2011 v 13:53 | Reagovat

Ahoj,myslím že mentálně si podle tvého názoru na emancipaci pořád stejná...jinak tu máš hezké i trápné,jak vyplývá i s tvých komentářů,věci.Jelikož mám rád Finsko....jen s nevelkým nadšením čtu tvou přezdívku.

2 SUOMI SUOMI | Web | 24. února 2011 v 19:52 | Reagovat

No já mám též ráda Finsko, proto taky ta přezdívka. Nevím, co ti vadí na tom, že ji používám. Já můžu říct že mám ráda třeba biblického Adama a vůbec se mi nelíbí, že užíváš jeho jména. Nu a jelikož mě vůbec neznáš, tak mě vážně těší, jak tu vykládáš, jak jsem se od svých 10-ti let vůbec nezměnila. :D Ale jedno se ti musí nechat... skvěle si mě pobavil. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama