Březen 2008

(G) Slzy hořkosti

26. března 2008 v 20:34 | Sisi |  Moje zamilované povídky
Gabriel se tuhle noc zrovna nejlépe nevyspala.Pořád se neklidně převalovala a myslela na Jakuba.Jak se asi má,jestli na ni taky myslí a jestli vůbec udělala dobře,že mu dala druhou šanci.Konečně bylo ráno a víkend plný nádherných zážitků byl celý před ní a čekal jen jak se Gabriel popere se svým volným časem.Gabriela však moc dobře věděla co chce o víkendu dělat.Být s Jakubem.To bylo její jediné přání.Vyhrabala z tašky mobil a vyťukala Jakubovo číslo,když uslyšela jeho sametový hlas něžně se usmála."Ahoj lásko máš na mě čas?"Zavrkala Gabriel."Samozřejmě zlato kolik jen budeš chtít."Odpověděl pro Gabriel neodolatelný hlas jejího miláčka."Sejdeme se za půl hodiny v parku ano?" Optal se Jakub."Dobře miláčku.Moc se na tebe těším."Položila Gabriel mobil na stolek a s úsměvem na rtech se šla připravit na schůzku s jejím miláčkem.Vlasy si nechala volně rozpuštěné akorát ofinu si sčesala dozadu a zpevnila sponou,tužkou si udělala oční linky a zvýraznila oči řasenkou,potom zašmátrala v kabelce a vytáhla bezbarvý lesk,kterým přetřela rty. Byla spokojená vypadala přirozeně a přitom neobyčejně krásně.Natáhla na sebe oblíbené rifle a tričko vzala si kabelku a uháněla na místo její domluvené schůzky s Jakubem.Jakub se však objevil asi až o čtvrt hodiny později a hned po prvním pohledu na něj Gabriel poznala,že se něco stalo.Jeho tvář vypadala značně utrápeně.Místo polibku na přivítanou ho začala tedy zpovídat."Jakube co se stalo?"Jakub si sedl tiše na lavičku a pozoroval její ustaranou tvář."Zítra odjíždím." Zašeptal potichu."Odjíždíš?Jak to myslíš?Na jak dlouho?Proč jsi mi sakra nic neřekl?"Nechápavě na něj koukala."Zítra jedu do Itálie za matkou.Je těžce nemocná asi umírá a budu tam tak měsíc.Dneska mi to oznámil táta,že chce abych jel za ní.vůbec ho nezajímá že já nechci.Ví moc dobře že máti nemám rád,ale co já zmůžu?"Vyklopil jí všechno se slzami v očích.Gabriel se na něj chvíli dívala pak se otočila na podpatku a s očima plnýma slz utekla pryč.Vyběhla domů po schodech a ve svém pokoji padla na postel,kde se snažila vyplakat ze sebe všechnu hořkost,která jí během pár dnů stačila potkat.

Diplomek pro Eviku za pomoc :-)

16. března 2008 v 9:30 | Sisi |  4 you
Tak tady je diplomek pro moje zlatíčko Eviiiku za nádherný nový vzhled mého blogu... Moc jí za to děkuju :-) A tady má teda diplomek :-*

Diplomky za 9.bleskovku

16. března 2008 v 8:46 | Sisi |  Bleskovky
Mno doufám že jste všichni spokojení a já na nikoho nezapoměla :-)

9.Bleskovka!!!

13. března 2008 v 14:09 | Sisi |  Bleskovky
1.Piješ?
2.Kouříš?
3.Líbí se ti tu?
4.Taky u vás prší?
5.Jakou poslucháš hudbu?
6.Tvoje oblíbená kapela?
7.Jaký jídlo máš ráda?

Ceny za podporu v soutěži o nej blog

13. března 2008 v 10:53 | Sisi |  Moje soutěže
Chtěla jsme moc poděkovat všem lidem,kteří pro mě hlasovali...Soutěž byla bohužel zrušena což mě mocko mrzí,ale i tak pro vás mám doufám že pěkné diplomky za to že mě podporujete a můj blog se vám líbí.Všechny vás mám za to moc ráda a ještě jednou děkuji a tady už máte ty diplomky :-)

Jsem v SONB!!!

8. března 2008 v 9:24 | Sisi |  Moje soutěže
Ahojky všem mým Spřáteleným blogům i návštěvníkům mého blogu.Chtěla bych poprosit všechny kterým se můj blog líbí aby pro mě hlásli v soutěži.SONB jsme ještě nikdy nevyhrála a docela dost by jste mě tím potěšily.Jako tradičně pokud hlásnete stačí do komíků napsat kolikátý to byl hlásek a já vám po skončení prvního kola udělám diplomky.Hlasovat pro mě můžete na adrese: http://dadikqie.blog.cz/0803/1-kolo-sonb Jsem tam jako Sisi :-) Kdo pro mě hlásne děkuji mu mooocko :-) A stačí jen požádat a já pro něj kdykoliv hlásnu také :-)

Cenky od žužu :-) za 20.bleskajdu

7. března 2008 v 16:03 | Sisi |  4 me
Jsou moc nádherné žužu děkuji moc.To jsem si snad ani za jednu bleskajdu nezasloužila :-)kují moc belu:-*
Picture Captions
Picture Captions
Glitter Photos

Anděl

7. března 2008 v 15:36 | Sisi |  Básničky
Z oblohy černé a temnoty,
sestoupil anděl z nebe.
Srdce měl plné dobroty,
kam cesta z nebe vede?
Do ráje plného snění,
kde se vše jakoby změní?
To žádná pravda není,
spíš do pekla plného utrpení.
Na zemi chceš najít štěstí?
To jen že jsi blázen věstí.
Hloupý tu jen štěstí hledal,
krutý svět mu však nic nedal.
Tak ti říkám anděli,
nechoď už sem na zemi.
Radši všichni do nebe,
tady štěstí nekvete.
Autor:Já :-)

O důvěře

6. března 2008 v 15:28 | Sisi |  Citáty
Člověka kterému můžeš důvěřovat musíš najít sám.Není mapa podle které ho najdeš.
Autor:Já

Polibek

6. března 2008 v 15:12 | Sisi |  Citáty
Polibek z lásky rozpoutá peklo,polibek bez lásky jen zažehná samotu.
Autor:Já

O lásce

6. března 2008 v 15:09 | Sisi |  Citáty
Láska je mocná zbraň,která i zabíjí.
Autor:Já :-)

Jeden zase ode mě

6. března 2008 v 11:20 | Sisi |  Citáty
Každý je tak trochu hlupákem.Neexistuje člověk který by jim nebyl aspoň na chvilku.
Autor:Já :-)

obrázky méďů

6. března 2008 v 9:58 | Sisi |  Obrázky :-)
Zdroj:http://lucisska15.blog.cz/0709/pratele

Diplomky za 8.bleskovku!

6. března 2008 v 9:55 | Sisi |  Bleskovky
Opět s malým spožděním,ale jsou tu :-) Vaše diplomky :-)

Srdíčka :-)

3. března 2008 v 22:07 | Sisi |  Obrázky :-)

Láska 4 ever

3. března 2008 v 22:05 | Sisi |  Obrázky :-)
SAYINGS.jpg SAYINGS image by softballqt2572
love.jpg love image by cookie_snowcone
love.jpg love image by emilee2507
love.jpg love image by xx_unwunted_unloved_xx
love.jpg love image by shapyta
love.gif love image by eddchen
LOVE.jpg LOVE image by sandralovescj
LOVE.jpg LOVE image by la_chio_91

Zamilované obrázky dvojic

3. března 2008 v 22:03 | Sisi |  Obrázky :-)
Love.jpg Love image by lizzy900123456
love.jpg image by iloveejasonn
love.jpg love image by marioroelofsen
love.png image by mal_lucky13
emo.jpg Emo Love image by deathXisXwhatXiXam1324
emo.jpg emo image by brittanyalyssaamber
emo-love.jpg emo love image by ballantiny
emo-love.jpg emo love image by ohalissbringit66
emo_love.jpg emo love image by MyspaceAllianceModels
emo_love.jpg emo is love image by xoo_gian_xoo
emo_love.jpg emo love image by PerFeCtxxEmErgenCY
love.jpg love image by lookpoochai
love.jpg love image by Death_Guardain
love.jpg love image by ilovezacefron26
love.jpg love image by MONSTERSSCAREME55
Zdroj:http://srdicko174.blog.cz/0802/obrazky-zamilovanych-dvojic-2Logo skupiny Godsmack a něco o ní

3. března 2008 v 21:58 | Sisi |  Favourite
GODSMACK

- GODSMACK BAND -
Vznik nazvu Godsmack
Sully mluvil o tom, jak vznikl název pro skupinu - Godsmack.
Jeden den byla děsná zima a náš bubeník přišel celý zmrzlý a s oparem pres celej ret.Blížilo se focení, tak jsme si z něho celý den dělali srandu.. A přiští den jsem přišel já a byl jsem na tom uplně stejně, takže si ze mě začali utahovat, že mě bůh za to ztrestal (GOD just SMACKed you for making fun of him)

- Sully Erna -
Interview se Sullym.
REPORTER: JAKA JE TVOJE NEJOBLIBENEJSI CINNOST V SOUKROMI? SULLY: DIVAM SE NA PORNO(smich)... NEJLEPSI JE JEENA JAMESON, DRIVE JSEM MEL RAD GINGER LYNN, KTERA JE ALE UZ STARA A ZTRACI DECH. REPORTER: CEHO SE NEJVICE BOJIS? SULLY: NERAD NA TUTO OTAZKU ODPOVIDAM A VETSINOU ANI NEODPOVIM(smich)... JE TO ASI STRACH ZE SMRTI UDUŠENÍM. REPORTER: JAKA CAST VASEHO TELA JE NEJOBLIBENEJSI? SULLY: KAM CHODITE DO HAJZLU NA TYHLE OTAZKY?ASI BRICHO. REPORTER: KDYBYS MOHLI ZMENIT NA SOBE JEDNU VEC, KTERA BY TO BYLA? SULLY: SKONCIL BYCH S KOURENIM. REPORTER: JAKA BYLA NEJHORSI PRACE, KTEROU JSTE MUSEL DELAT? SULLY: DRHNUTI SEDACEK V LETADLE, JE TO ASI DESET NEBO PATNACT LET ZPATKY, TRVALO TO ASI HODINU A PUL. ALE HNED PO OBEDE JSEM SE NA TO VYKASLAL. REPORTER: JAKA JE VASE OBLIBENA HUDBA PRI PRACI? SULLY: INTO THE LABIRINTH OD DEAD CAN DANCE. REPORTER: V CEM JSI NAPROSTO K NICEMU? SULLY: V INSTALOVANI KOBERCU. REPORTER: NA KTEROU SLAVNOU OSOBNOST NIKDY NEZAPOMENES? SULLY: NO, BYLO TO NA OZZFESTU, KTERY MIMOCHODEM JAKO PRO VELKYHO FANDU BLACK SABBATH, FAKT MOC ZNAMENAL. JEDNOU JSEM SE TAKHLE PRICHOMEJTNUL K TONYMU IOMMI (KYTARISTA BLACK SABBATH) A RIKAM MU: "MUSITE HRAT SONG HEAVEN AND HELL, TEN JE MUJ NEJOBLIBENEJSI" A ON MI REKL, ZE BY OZZY NEBYL NADSENEJ. TAK JSEM ZE SRANDY REKL: "KURVA, TAK HO ZAZPIVAM JA..." A ODESEL JSEM.ZA DVA DNY PRISEL DO SATEN BEHEM ZKOUSEK TECHNIK A REKL MI, ZE OZZY NA ZKOUSCE NENI A ZE MAM JIT NA PLAC A ZAZPIVAT HEAVEN AND HELL A TO OKAMZITE. V TU CHVILI JSEM SI MYSLEL, ZE SI DELA SRANDU, ALE ON NA TOM TRVAL, V TU CHVILI JSEM SE ASI POSRAL A ZACAL JSEM PANIKARIT. NAKONEC JSEM TO DOKAZAL, BYLO TO UZASNY. REPORTER: JAKE PRISLUSENSTVI BY MELA MIT TVOJE AKCNI FIGURKA V BALENI? SULLY: HARLEY DAVIDSON, SLUNECNI BRYLE, SLIPY A FLANELOVE PIZAMO, JO, TOMU RIKAM KOMFORT. REPORTER: S KYM BY SIS VYMENIL MISTO NA JEDEN DEN? SULLY: S AL PACINEM. REPORTER: KTERY FIKTIVNI CHARAKTER JE TVUJ NEJOBLIBENEJSI? SULLY: BATMAN, VZDYCKY PRO ME BYL NEJLEPSI. REPORTER: JAKA HOLLYWOODSKA STAR BY TE MELA ZTVARNIT V DOKUMENTU O TOBE? SULLY: TOM CRUISE(smich). REPORTER: JAKY SOUNDTRACK JE TVUJ NEJOBLIBENEJSI? SULLY: (I CANT GET NO) SATISFACTION OD ROLLING STONES. REPORTER: KDYBYS SIS MOHL VYBRAT, KDO BYS BYL? SULLY: TIGR. JSOU TO UZASNE NAMAKANY BORCI BEZ PRAVIDEL. REPORTER: KDYZ SI BYL DITE, NA KOHO SIS HRAL PRED ZRCADLEM? SULLY: JOE PERRY Z AEROSMITH. PAMATUJU SI, KDYZ JSEM JE POPRVI UVIDEL S JEJICH DLOUHYMA VLASAMA A KYTAROU POVESENOU OKOLO JEJICH RAMEN, BYL JSEM PAF Z JEJICH VYSTOUPENI. TO ME PRIMELO HRAT V ROCKOVE SKUPINE. REPORTER: JAKA KNIHA SE TI NEJVICE LIBILA ZA POSLEDNI DOBU? SULLY: POWER OF THE WITCH OD LAURIE CABOT. REPORTER: A TVUJ OBLIBENY FILM ZA POSLEDNI DOBU? SULLY: SESTY SMYSL. REPORTER: JAKY ALBUM SE TI NEJVICE ZA POSLEDNI DOBU LIBILO? SULLY: NOVA SANTANA NAHRAVKA. JE TO FAKT SUPER ZVLADNUTY. REPORTER: DOKONCI TUTO VETU: "KDYZ MUZEME POSLAT CLOVEKA NA MESIC, PROC NEMUZEME...?" SULLY: PROC NEMUZEME NAJIT ZPUSOB, JAK VYLECIT TREBA AIDS?

- GODSMACK BAND -

ZAČÁTKY
Skupina začala fungovat v roce 1996, zpočátku byli ale bez vydavatele, takže si cdčko vydávali sami.Museli si půjčit od přátel 2500 dolarů.Byl to Robbie Merrill (basák), kdo Sullyho vyhecoval k tomu, aby založil novou skupinu po rozpadu Strip Mind (v roce 1994). Sully požádal některé známé, jestli by se nepřidali do skupiny: Byl to bubeník Tommy Stewart a kytarista Lee Richards (kterého známe z písničky "touché"). Oba ale brzy skupinu opustili.V zápětí na to ale obsadil pozici kytaristy Tony Rombola a do pozice bubeníka usedl Joe Darko, kde zůstal rok, ačkoliv v nahrávkach hrál Sully.V roce 1997, kdy se skupina už prosadila, Joe Darko skupinu opustil a na místo přišel opět Tommy Stewart (Godsmack, Awake), který byl později vystřídán Shannonem Larkinem(Faceless, IV)

07.10.2006 22:06 - GODSMACK BAND -
GODSMACK
Říká se, že skupina GODSMACK byla pojmenováná po jednom songu od Alice in Chains. Také se říká, že kvůli nim začal Sully zpívat. Skupina se ale dříve jmenovala Bad Magick, poté se v roce 1996 přejmenovala a vydala dohromady 5 alb (Godsmack, Awake, Faceless, The Other Side, Godsmack IV). Godsmack je skupina hlavně HARD-ROCKOVÁ, ale znatelné prvky HEAVY METALU. Godsmack vydali také spousty cover verzí ruzných songu od Black Sabbath, Judas Priest, apod..) Skupina podporuje armádu a songy jako Sick of Life a Awake se objevují v naborových videích.

07.10.2006 22:05 - Members -
Shannon Larkin
BUBENÍK.

07.10.2006 22:05 - Members -
Tony Rombola
KYTARISTA, DOPROVODNÝ HLAS.

07.10.2006 22:04 - Members -
Robbie Merrill
BASÁK, DOPROVODNÝ HLAS

07.10.2006 21:47 - Members -
SULLY ERNA
VOKÁLISTA, HRÁČ NA KYTARU, HARMONIKU, BUBNY.

07.10.2006 21:40 - Sully Erna -
Informace o Sullym
Sully Erna - narozen 7. února 1968 ve městě Lawrence. Sully je vokálistou, ale umí velice dobře hrát na bubny(byl bubeníkem skupiny Strip Mind, dále prošel skupinama jako Meliah Rage a The Fighting Cocks(:D) Dále hraje na kytaru a harmoniku (například v songu Shine Down) Sully je 170cm vysoký a má dcerku Skylar narozenou v roce 2001.
Zdroj:http://www.hevymetal.estranky.cz/stranka/nieco-o-skupine-godsmack