Červenec 2007

Jsem v soutěži o nej blog prosím podpoř mě

27. července 2007 v 16:04 | Sisi |  Moje soutěže
Ahojky jsem v soutěži o nej blog a tak vás budu otravovat.Moc prosím podpořte mě a hlasujte pro mě pod tento článek napiště že jste hlasovali a odstanete diplomek za podporu v soutěži.Prosím udělejte to pro mě a vždy napiště kolikátý to byl hlas :-D Děkuju mockrát jinak samozřejmě mám pžezdívku Sisi ;-) Tady mě podpoř

Ceny za 5.bleskovku

25. července 2007 v 21:12 | Sisi |  Bleskovky
Moc se omlouvám za zpoždění.V poslední době nebyl nějak čas.Ale tady to je :-)

Další podoba tentokrát Hilary a Keira

24. července 2007 v 14:23 | Sisi |  Favourite
No a našla jsem další dvě star které jsi sou záhadně podobné.A jsou jimi Hilary Duff a Keira Knightley.Zase vám sem dám fotečky a můžete sami posoudit.Pište dál názorky do komentářů :-)

záhadná podoba Brit a Jessi

24. července 2007 v 14:20 | Sisi |  Favourite
Nevím jak vám ale mě se zdály Jessica Alba a Britney Spears podobné.Myslím tím Mladou Britney.Tady jsem vám dala fotky a porovnejte si.Nevím proč,ale něco podobného na nich určitě je.Svoje názory mi pište do komentářů ;-)

Cena za účast v soutěži o nej blog

24. července 2007 v 10:25 | Sisi |  Moje soutěže
I když jsem nevyhrála moc pro mě znamená,že jsem dostala krásnou cenu za účast.Moc děkuji :-*


Cigarety

23. července 2007 v 13:30 | Sisi |  Dívčí encyklopedie
Stále více mladých dívek kouří a začínají s tím ve stále nižším věku.Cigarety okusí některé české děti už v deseti letech.Čtvrtina žáků učilišt a desetina gymnazistů kouří víc než deset cigaret denně.V Česku kouří asi třetina obyvatel.Ženy kouří jen o něco méně než muži a vysokoškoláci i lidé s maturitou kouří méně než lidé s nižším vzděláním.Kuřáci umírají v rpůměru o osm let dříve než nekuřáci.Jen velmi pomalu se rozšiřuje představa,že normální je nekouřit a že kouření není mezi úspěšnými lidmi modní ani moderní.Tvému zdraví škodí i to,když sama nekouříš,ale pobýváš v zakouřeném prostředí (tzv.pasivní kouření).
Cigareta spolehlivě snižuje svůdnost
Tabák škodí dýchacímu ústrojí a stojí za každým třetím rakovinovým nádorem a za každou čtvrtou nemocí krevního oběhu.U mužů přispívá kouření k pohlavní nemohoucnosti (impotenci).Cigarety by ti určitě pomohly,kdybys chtěla odpuzovat kluky - způsobují povadlou plet,zápach z úst a zažloutlé zuby.To je další důvod,proč by měla kuřačka zajít k lékaři: poradit se,jak s kouřením přestat.
České právo zakazuje prodávat cigarety i jiné tabákové výrobky osobě,které ještě nebylo osmnáct let.Dospělí si mohou koupit tabákové výrobky v každé trafice,ale pozor - i tabák je droga.Toxikologické studie to jasně ukázaly:nikotin,hlavní aktivní složka cigarety,vyvolává stejně silnou závislost jako heroi.Množství nikotinu,obsažené v deseti cigaretách,stačí k tomu,aby se z kouření stal u dospívajícího chlapce,či dívky dlouhodobý návyk.Je jasné,že kouřit jen málo a vzít si občas pro potěšení cigaretu ještě není závislost.Ale podstata drogy tkví v něčem jiném;cítíš,že ji potřebuješ pořád víc.Zároven z ní ale máš potěšení... čím dál menší.Jakmile dívky zjistí,že už se bez kouření neobejdou,každá druhá si přeje přestat.Není to ale jednoduché.Nemluvě o tom,že až přestanou kouřit,ztloustnou.Často je to tak,protože nikotin snižuje chut k jídlu a pochopitelně "spaluje" kalorie.Ale proč bychom nevyužily toho,že přestaneme kouřit,ke změně svých stravovacích návyků?Mohla by to být vhodná chvíle k "velkému úklidu" našeho těla.Můžeš se řídit radami dietologa,aby sis osvojila nové zvyklosti.A povzbudila sama sebe.
Antikoncepční pilulky nebo tabák,musíš si vybrat.
Dehet i další přísady (příchut,cigaretový papír a filtr) podporují tvorbu sraženin - kousků sražené krve v žilách a tepnách.Navíc poškozují cévní stěny a zužují je.Měla bys vědět,že pokud se sraženina dostane k mozku,hrozí ochrnutí (mozková mrtvice),jestliže se dostane k plicím,hrozí plicní embolie (zhorší se dýchání),a konečně zastaví-li se v srdci,může zablokovat jeho činnost (infarkt).To vysvětluje,proč jsou kuřáci vystavení třikrát většímu riziku cévní příhody nebo srdeční mrtvice než ostatní lidé.Dívky,které berou antikoncepční tablety,by si ted měly uvědomit,že riskují mnohem více.Antikoncepční přípravky zahuštují krev,tekže se pravděpodobnost vzniku krevní sraženiny ještě zvyšuje.Výsledek:"tablety + tabák"zvyšují riziko cévní příhody nebo srdeční mrtvice desetkrát.

Nikinka

23. července 2007 v 11:21 | Sisi |  Spřátelené blogísky :)))
13.Spřátelený blog vlastní Nikinka tak se tam určitě koukněte.Najdete tam spoustu věcí pro zamilované dušičky atd... takže šup tam ;-)

Soutěž o nej básničku

21. července 2007 v 17:16 | Sisi |  4 you
Tak a na přání jednoho supr človíčka vyhlašuju soutěž o nej básničku.Básničky mi pošlete na mail a já z nich vyberu tři nejlepší.Doufám že se vás spoustu přihlásí a budu jen ráda,když se pokusíte o nejkrásnější básničku a prosím budte fér.Básničky opravdu vymýšlejte a nikde nekopčete.Kdyt by jste z toho vítězství nemohli mít ani radost.A o čem má básnička být?Jak jinak než o lásce nebo tomhle blogu?Takže tvořte a posílejte mi básničky na mini.ZOO@seznam.cz :-*

Žádosti o spřátelení blogu

21. července 2007 v 10:12 | Sisi |  4 you
Jsem už vážně naprosto zoufalá.Mám naprostej binec v tom kdo chce spřátelit a nebo kdo souhlasí o mou žádost o spřátelení.Prosím usnadněte mi práci a pište mi do komentářů pod tenhle článek žádosti o spřátelení a nebo schválení abych si vás dala do spřátelených.Moc mi tím pomůžete.Kdo nenapíše žádost nebo schválení pod tento článek,tak nebudu slibovat že si žádosti všimnu.Přece jenom jsem kvůli tomu zařídila tento článek.Ještě jednou prosím o usnadnění práce a mockrát děkuju :-* Pá vaše Sisinka

Simka33

21. července 2007 v 10:02 | Sisi |  Spřátelené blogísky :)))
K tomuto blogu nemám co dodat :-) Snad jen aby jste se tam podívali,protože je fakt dost pěknej :-) Určo se vám tam bude líbit :-) Klik :-) a seš tam

Chybíš mi

20. července 2007 v 23:13 | Sisi |  Básničky
Chybis mi, jako hvezda na nebi,
chybis mi, jako slunce na zemi.
chybis mi, jako vitr vlnam,
chybis mi, jako muz zenam.
chybis mi, jako mleko kave,
chybis mi, jako vlaha trave.
chybis mi, Jako tuha v tuzce,
chybis mi, jako naboj v pusce.
chybis mi, jako vcela kvetum,
chybis mi, jako mir svetum.
chybis mi, jako ve slove hlaska,
chybis mi, jako v srdci laska...
Autor:Tommy :-)

Chtěl bych

20. července 2007 v 23:11 | Sisi |  Básničky
chtel bych vedle tebe spat.
Chtel bych rano s tebou vstat.
chtel bych te kazdy den vidat
chtel bych s tebou obcas snidat
chtel bych dalku mezi nami zkratit
chtel bych se vzdy k tobe vratit
chtel bych mit spoustu prani
chtel bych aby si byla moji pani
chtel bych aby jsi byla stale mlada
chtel bych,co nijak se popsat neda
chtel bych vsechno na svete
chtel bych to jenom tobe dat
Autor:Tommy :-)

Tři na lásku

20. července 2007 v 23:07 | Sisi |  Básničky
Já miluji svo lásku,
ale přiznat ji nemohu.
Snad v sobě tu touhu přemohu.
Já jí nesmím ublížit,
ani se k němu přiblížit.
Zase já jen budu pykat,
jen slabá světýlka naděje vidím blikat.
Tak to vždy stejně zůstane,
dokud má kniha života na vždy nesklapne.
Autor:Já

Na louce

20. července 2007 v 23:01 | Sisi |  Básničky
Je noc a ve tmě září tisíc světel
a na louce se zelená jetel.
My dva na té louce v náručí si usínáme
a lásku si potichu vyznáváme.
Autor:Já

Nevěsta

20. července 2007 v 22:58 | Sisi |  Básničky
Pomalu po ulici kráčím,
závoj po zemi vláčím.
Jsem nevěsta bledá a nesvá.
To všechno dělá ta mlha.
Celou Zem tam mlha vlhčí a
v dáli zvony drnčí.
Nevěsta prošla celým snem Zem a
tak tu mlhu čert vem.
Autor:Moje maličkost

Miluju tě

20. července 2007 v 22:55 | Sisi |  Básničky
Miluju tě moc a moc,
chci být s tebou celou noc.
Po tvém těle malovat,
pak se s tebou milovat.
Líbat tvé rty a
vyplnit své sny.
Hladit tvou tvář a
jít s tebou třeba křížem kráž.
Autor:Moje maličkost

5.bleskovka

20. července 2007 v 22:45 | Sisi |  Bleskovky
1.Kolik jsem uveřejnila obrázků o černé magii?
2.Kolik jsem za minulý měsíc uvěřejnila článků?(malá rada bylo to hodně málo)
3.Kolik je mi let?(myslím tím mě majitelce blogu)
4.Jaké má úchylky?(stačí jen třeba napsat hra na flétnu,atd... pokud je to zrovan moje úchylka :-)

Pár obrázků černé magie a něco o ní

20. července 2007 v 18:58 | Sisi |  Obrázky :-)

Jedná se o symbol černé magie nebo také Satana. Často okolo něj jsou nápisy: Sammael a Lilith. Sammael je pekelný kníže stojící nejblíž samému satanovi. Podle rabínské tradice je Sammael totožný s "andělem smrti" a měl být také skutečným otcem Kaina. Jako biblický had geneze je občas ztotožňován s Leviathanem. Sammeal je také esoterní jméno Satanovo. Lilith (též Lilita) je pekelná manželka Sammaela, noční démon, nazývaný také "pekelná děvka". V černé magie často ztělesňuje symbol temné stránky ženské sexuality. Do Obráceného Pentagramu je také někdy vkreslena hlava Mendéského kozla - pak se občas nazývá Baphomet.(nebo bafomet..hlavně u tempalřu kteří ho tak nazívali satana)
Zdroj:http://veji-muj.blog.cz

Moje úchylky

20. července 2007 v 16:47 | Sisi |  O mně
1.Takže abych pravdu řekla dost ulítávám na autech.Hlavně tuning auta mě nenechávaj chladnou.Prostě pěkný autíčko a v něm nějakej pěknej sněděj řidič to je moje. :-D
2.Zajímá mě satanismus,černá magie,všechno nadpřirozeno a zajímám se třeba o sebepoškozování.Ne že bych se třeba já sebepoškozovala,ale jsou to opravdu zajímavá témata a je dobré o tom něco vědět.
3.Kluci.Njn jinak bych tenhle blog snad ani nedělala kdybych neulítávala na tom na čem všechny holky.Pěknej a k tomu pohodovej kluk to je prostě moje.
4.Bravo girl.Úchvatnej časák.Bez jednoho čísla nedokážu vydržet.Prostě je to good.
5.Tanec.Úplně ho zbožnuju.Hlavně hip hop a street dance.Je to bezvadný odreagování a když k tomu ještě hraje dobrá hudba.Prostě úžo.
6.Zpěv.No i když zpívat moc neumím ráda si zazpívám.Někdy ze smutku jindy z potěšení a někdy aby byla sranda.
7.Kamarádi.No na ty jsem přímo závislák.Být bez přátel to si jdu hned radši hodit mašlu.
8.Zvířátka.No bez zvířátek by byla nuda.A nějakýho roztomilýho pejska nebo kočičku když si opatřím tak jsem upe štastná.A už štastná jsem protože kočičku máme.Potvoru malou co mě pořád kouše,ale mám ju mocinky ráda :-)
9.Láska.No jo stará škola.Bez lásky ani tuk.Nejlépe být furt zamilovaná a že mi to vydrží dlouho.
10.Básničky.No ty bych psala i kdyby tlelo.Básničky prostě musí být a hlavně ty zamilovaný.
11.Počítač.No tam bych mohla sedět od rána do večera a nikdy se nebudu nudit.Zkrátka počítač nejlepší přítel člověka.
12.Knížky.Když přece jenom musím od počítače vypadnout,tak mě většinou najdete s knížkou v ruce.Nejlépe nějakým románkem :-)